Paras edullinen treenisovellus 2026: eniten ominaisuuksia rahalle

Mikä treenisovellus tarjoaa eniten vastinetta rahalle? Pisteytimme 10 sovellusta ja 2 sovellusyhdistelmää seitsemällä painotetulla kriteerillä lokakuussa 2026 tarkistettujen valmistajien sivujen perusteella. Sen jälkeen vertasimme pisteitä siihen, mitä treeni, ravinnon seuranta ja tekoäly todella maksavat vuodessa. Ilmaisversiot vertaillaan erikseen.

Trainera Team
17. lokakuuta 2026
10 min lukuaika
Paras edullinen treenisovellus 2026: eniten ominaisuuksia rahalle
paras edullinen treenisovellushalpa treenisovelluskaiken kattava treenisovellustreenisovellusten hinta-laatusuhteen vertailutekoälyä hyödyntävien treenisovellusten hinnat

Saat ilmaisen tekoälyn laatiman treeniohjelman ja ravintosuunnitelman 60 sekunnissa

Mikä edullinen treenisovellus tarjoaa eniten ominaisuuksia rahalle?

Jos etsit edullista treenisovellusta, jossa yhdistyvät treenit, ravinnon seuranta ja tekoäly, Trainera Premium sai julkaisemallamme pisteytysmenetelmällä parhaat pisteet (88/100). Sen hinta Yhdysvalloissa on 6,99 $ kuukaudessa eli 83,88 $ vuodessa. Tarkistamistamme sovelluksista Trainera on myös edullisin yksittäinen sovellus, joka kattaa kaikki kolme. Kahden sovelluksen yhdistelmä, kuten Alpha Progression ja Cronometer Gold, sai 80 pistettä 139,98 dollarin vuosihinnalla ja tarjoaa enemmän syvyyttä harjoitteluun ja ravintotietoihin. Jos taas tarvitset vain kalorilaskurin, Cronometer Gold (59,99 $ vuodessa) antaa eniten pisteitä dollaria kohti.

Heti alkuun yksi asia: me kehitämme Traineraa. Siksi julkaisemme menetelmän kokonaisuudessaan, ja jokainen pistemäärä perustuu sivuun, jonka voit itse tarkistaa. Jos haluat tietää, miksi yksi työkalu voisi korvata neljä, lue vertailumme parhaasta kaiken kattavasta treenisovelluksesta. Jos etsit vain hinnastoa, tutustu tekoälyä hyödyntävien treenisovellusten hintavertailuun 2026.

Näin pisteytimme vastineen rahalle: oma menetelmämme, ei alan standardi

Jokainen sovellus saa seitsemästä kriteeristä 0-5 pisteen sijaan pisteitä asteikolla 0:sta 5:een, ja painotettu yhteispistemäärä on enintään 100.

Painotukset ovat meidän valitsemiamme. Tällaiseen vertailuun ei ole alan standardia, emmekä testanneet jokaista sovellusta laboratorio-olosuhteissa. Pisteet perustuvat ainoastaan valmistajien omilla verkkosivuilla, ohjekeskuksissa ja Apple App Storen tuotesivuilla ilmoitettuihin tietoihin, jotka tarkistettiin lokakuussa 2026, sekä omiin Traineraa koskeviin tuotetietoihimme. Kukin sovellus pisteytetään sen edullisimman maksullisen tilauksen perusteella, joka avaa huomioimamme ominaisuudet, ja hinnaksi otetaan sen vuosikustannus Yhdysvalloissa. Jos virallisilla sivuilla näkyy useita hintoja, alla olevissa huomautuksissa kerrotaan, mitä niistä käytimme.

KriteeriPainoMitä 5 pistettä tarkoittaaMitä 0 pistettä tarkoittaa
Harjoittelu ja kehitys20 %Sinulle luodut ohjelmat, jotka mukautuvat kirjattuihin suorituksiisi (4: sinulle laaditut ohjelmat ja treenipäiväkirja; 3: sinulle valitut ohjelmat tai ohjatut tunnit tai kattava treenipäiväkirja; 1: liikunnan kirjaaminen kulutettujen kalorien seuraamiseksi)Harjoitteluominaisuuksia ei löytynyt
Ravitsemus ja kalorit20 %Kalorien ja makrojen seuranta, laaja tai varmennettu elintarviketietokanta sekä kirjaaminen viivakoodilla ja valokuvalla (4: seuranta ja tekoälyn laatimat ravintosuunnitelmat, ei julkaistua tietokantaa koskevaa väitettä; 3: ravintosuunnitelmat ja reseptit; 2: vain ravitsemustavoitteet)Ei ravitsemusominaisuuksia
Tekoälyominaisuudet15 %Tekoälytyökalut sekä harjoitteluun että ravitsemukseen (4: useita yhdellä osa-alueella; 3: yksi työkalu tai ohjelmageneraattori; 1: personointi, jota valmistaja ei kutsu tekoälyksi)Ei tekoälyä tai algoritmipohjaista suunnittelua
Terveystietojen integraatiot10 %Yksi piste kustakin: Apple Watch -sovellus, Apple Health, Health Connect tai Wear OS sekä enintään kaksi nimettyä puettavaa laitettaYhtään ei löytynyt
Hinta ja rajoitukset20 %Alle 75 $ vuodessa (4 = 75 dollaria tai enemmän mutta alle 100 dollaria, 3 = 100 dollaria tai enemmän mutta alle 150 dollaria, 2 = 150 dollaria tai enemmän mutta alle 250 dollaria); lisäksi puoli pistettä ilmaisversiosta, vähennys puoli pistettä kuukausi- tai päiväkohtaisista käyttörajoistaEi pisteytystä: hintaa ei ole julkaistu
Käytettävyys ja luotettavuus10 %Yksi piste kustakin: iOS-, Android-, verkko- ja kellosovellus sekä yksi piste, jos viralliset sivut ovat yhteneviä hinnan ja ominaisuuksien suhteen-
Tuki ja kielet5 %Vähintään 21 sovelluskieltä (4 = 13:sta 20:een, 3 = 6:sta 12:een, 2 = 2:sta 5:een)1 piste = vain englanti

Emme voi mitata, kuinka miellyttävältä sovellus tuntuu. Siksi käytettävyyden ja luotettavuuden pisteet perustuvat tarkistettaviin asioihin: millä alustoilla sovellus toimii ja ovatko valmistajan omat sivut keskenään ristiriidassa. Kahden sovelluksen yhdistelmissä käytämme harjoittelun, ravitsemuksen ja integraatioiden osalta parempaa pistemäärää. Annamme tekoälystä 5 pistettä, jos molemmissa sovelluksissa on tekoäly- tai algoritmityökaluja, käytettävyydestä ja kielistä heikomman pistemäärän, koska käytät molempia, ja pisteytämme hinnan yhteiskustannusten mukaan. Apple Fitness+ -treenit ovat englanniksi, ja niissä on tekstitys kuudella kielellä. Tästä annamme 2 pistettä.

Hinta-laatusuhteen pisteet: 10 sovellusta ja 2 sovellusyhdistelmää

Sekä harjoittelun että ravitsemuksen kattavat sovellukset nousevat kärkeen, koska juuri sitä vertailussa haetaan.

Sovellus (pisteytetty tilaus)HarjoitteluRavitsemusTekoälyTerveysHintaKäytettävyysKieletPisteet /100
Trainera Premium445545588
Alpha Progression Pro + Cronometer Gold55523,53180
Fitbod + MacroFactor555323277
MyFitnessPal Premium15414,54468
Cronometer Gold054155165
Lose It! Premium05424,54365
MacroFactor054154264
Fitbod504343262
Alpha Progression Pro50324,53461
Caliber Plus321053150
Centr331133148
Apple Fitness+301143241
  • Fitbod saa harjoittelusta 5 pistettä, koska sen App Store -kuvaus kertoo mukautuvasta tekoälystä, joka oppii tekemistäsi muutoksista. Sovelluksessa ei ole ravinnon seurantaa, ja sen usein kysytyissä kysymyksissä hinnaksi ilmoitetaan 15,99 $ kuukaudessa tai 95,99 $ vuodessa (tarkistettu lokakuussa 2026). App Storessa näkyvät myös edullisemmat 12,99 ja 79,99 dollarin tuotteet. Pisteytimme verkkosivun hinnan, mutta 79,99 dollarin hinnalla hintapisteet olisivat samat.
  • Alpha Progression Pro laatii ohjelmasi ja suosittelee painoa ja toistomäärää jokaiseen sarjaan hintaan 79,99 $ vuodessa sivuston alphaprogression.com mukaan. Valmistaja ei kutsu tätä tekoälyksi, joten tekoälystä tulee 3 pistettä.
  • MacroFactor ilmoittaa tarjoavansa yli 1,36 miljoonaa varmennettua elintarviketietuetta, valokuvakirjauksen ja makrotavoitteita viikoittain säätävän valmentajan hintaan 71,99 $ vuodessa ilman ilmaisversiota. Lähde: macrofactor.com.
  • Cronometer Gold maksaa 59,99 $ vuodessa sivustolla cronometer.com, ja siihen sisältyvät valokuvakirjaus, äänikirjaus ja Crono Coach.
  • MyFitnessPal menettää yhden käytettävyyspisteen, koska sen viralliset hinnat ovat ristiriidassa: Yhdysvaltojen ulkopuolelta katsotulla Premium-sivulla näkyy 49,99 $ vuodessa, mutta Yhdysvaltojen App Storessa on sekä 49,99 että 79,99 dollarin vuosituotteita. Pisteytimme hinnan korkeamman 79,99 dollarin mukaan, koska emme voineet vahvistaa, kumman hinnan yhdysvaltalainen ostaja näkee. Lisätietoja on MyFitnessPal Premiumin hintaoppaassamme.
  • Trainera saa harjoittelusta ja ravitsemuksesta 4 pistettä viiden sijaan. Sen tekoälyn laatimien treeniohjelmien ei ole dokumentoitu mukautuvan kirjattuihin sarjoihin Fitbodin tai Alpha Progressionin tavoin. Elintarvikehaku käyttää Open Food Factsia ja USDA FoodData Centralia, mutta tietokannan koosta tai tietojen varmentamisesta ei ole julkaistu väitettä. Kuukausittaiset tekoälyohjelmien käyttörajat ja päivittäinen valokuvaskannausten raja vähentävät hintapisteitä puolella pisteellä.

Kun harjoittelun paino on 40 % ja ravitsemuksen 10 % tai päinvastoin, kolme kärkisijaa pysyvät kokeiluissamme samoina. Niiden takana järjestys muuttuu: Fitbod ja Alpha Progression nousevat, kun harjoittelu painaa enemmän. Kalorilaskurit taas kasvattavat etumatkaansa pelkkiin treenisovelluksiin, kun ravitsemusta painotetaan enemmän.

Mitä treeni, ravinnon seuranta ja tekoäly maksavat vuodessa?

Molemmat osa-alueet kattava yksittäinen sovellus maksaa vuodessa 40 %:sta 50 %:iin vähemmän kuin pisteyttämämme kahden erikoissovelluksen yhdistelmät. Vastineeksi luovut osasta ominaisuuksien syvyyttä.

KokoonpanoVuodessa (Yhdysvallat)PisteetPisteitä 100 dollaria kohtiHyvä tietää
Cronometer Gold59,99 $65108Vain ravitsemus, ei harjoittelua
Trainera Premium83,88 $ (12 x 6,99 $)88105Vain kuukausilaskutus; tekoälyohjelmilla kuukausittaiset käyttörajat
MacroFactor71,99 $6489Ei ilmaisversiota, vain ravitsemus
MyFitnessPal Premium49,99 tai 79,99 $6885 (79,99 dollarin hinnalla)Tarkista hinta omasta sovelluskaupastasi
Lose It! Premium79,99 $6581Ei kuukausitilausta sen ohjekeskuksen mukaan
Alpha Progression Pro79,99 $6176Vain harjoittelu
Caliber Plus72 $5069Ravitsemustavoitteet, ei tekoälyn laatimia treeniohjelmia
Fitbod95,99 $6265Vain harjoittelu; App Storessa näkyy myös 79,99 dollarin tuote
Alpha Progression Pro + Cronometer Gold139,98 $8057Kaksi sovellusta, kaksi kirjautumista
Apple Fitness+79,99 $4151Ohjatut tunnit, ei ravitsemusta, vaatii iPhonen tai Apple Watchin
Fitbod + MacroFactor167,98 $7746Vahvin erikoissovellusten yhdistelmä, suurin lasku
Centr119,99 $4840App Storen 12 kuukauden tuote (myös 152,99 dollarin tuote näkyy); verkkosivun hintaa ei voitu lukea

Hinnat ovat yllä linkitetyiltä valmistajien sivuilta ja Fitness+:n osalta sivustolta apple.com. Ne tarkistettiin lokakuussa 2026. App Storen hinnat voivat poiketa kassalla näkyvistä hinnoista.

Pisteet dollaria kohti on karkea mittari. Cronometer Gold voittaa sillä mitattuna, mutta yksikään sen pisteistä ei tule harjoittelusta. Sekä harjoittelun että ravitsemuksen kattavista vaihtoehdoista Trainera Premium antaa eniten pisteitä dollaria kohti. Trainera Pro (Yhdysvalloissa 71,88 $ vuodessa, ei pisteytetty tässä) on vielä edullisempi, jos pärjäät ilman ruoan valokuvaskannausta, tekoälypohjaista ravitsemuschattia, tekoälyn luomia yksittäisiä treenejä ja suurempia kuukausittaisia tekoälyohjelmien käyttömääriä.

Kuukausittain maksettuna Fitbod ja MacroFactor maksavat yhteensä 27,98 $ kuukaudessa (335,76 $ vuodessa) ja Alpha Progression sekä Cronometer Gold 23,98 $ (287,76 $ vuodessa). Traineran asiakastilaukset laskutetaan vain kuukausittain, joten Premiumin koko vuosikustannus Yhdysvalloissa on 83,88 $.

Ilmaisversiot omassa vertailussaan

Ilmaisversiot jäävät pisteitä dollaria kohti laskevan vertailun ulkopuolelle, koska pistemäärän jakaminen nollalla dollarilla ei kerro mitään.

Käytännössä useimmat tekoälyominaisuudet ovat maksumuurin takana.

SovellusMikä pysyy ilmaisenaIlmaisversion tekoälyominaisuudet
Trainera FreeTreenipäiväkirja, ravintopäiväkirja, 50 liikettä, perustason analytiikka, ei maksukorttia1 tekoälyn laatima treeniohjelma ja 1 ravintosuunnitelma kuukaudessa; ei TRAI-avustajaa
Alpha ProgressionRajaton kirjaaminen, omat ohjelmat, kaikki 795 liikevideota, ei mainoksiaEi, ohjelmageneraattori kuuluu Pro-tilaukseen
CaliberRajattomasti treenejä, yli 800 liikettäEi tekoälyn laatimia treeniohjelmia
CronometerRuokapäiväkirja, viivakoodinlukija, 95 ravintoainettaEi, valokuvakirjaus kuuluu Gold-tilaukseen
MyFitnessPalRuoan ja liikunnan kirjaaminen, makrotavoitteet; viivakoodien skannaus vain Premiumissa 1.10.2022 alkaenEi, Meal Scan ja äänikirjaus kuuluvat Premiumiin
Lose It!Kaloritavoite, elintarviketietokanta; viralliset sivut ovat ristiriidassa viivakoodien skannauksen osaltaEi, Snap It kuuluu Premiumiin

Edullisin toimiva yhdistelmä maksaa 0 $: Alpha Progressionin ilmaisversio harjoitteluun ja Cronometerin ilmaisversio ruokapäiväkirjaksi, ilman tekoälypohjaista suunnittelua. Lisää vaihtoehtoja löydät artikkelista mikä treenisovelluksissa on oikeasti ilmaista.

Milloin toinen sovellus on parempi ostos?

Sinulle tärkein yksittäinen kriteeri voi painaa enemmän kuin kokonaispisteet.

  • Haluat mahdollisimman kattavat elintarviketiedot. MacroFactor (1,36 miljoonaa varmennettua tietuetta), Cronometer (95 ravintoainetta, yli miljoona laboratoriossa analysoitua tai varmennettua elintarviketta) ja MyFitnessPal (yli 20,5 miljoonaa elintarviketta) julkaisevat kaikki tietokannoistaan enemmän tietoa kuin me. Makrojen seurantasovellusten vertailumme käsittelee asiaa tarkemmin.
  • Haluat treenitekoälyn, joka mukautuu sarja sarjalta. Fitbod ja Alpha Progression tarjoavat tässä enemmän kuin kuukausittaiseen käyttökiintiöön kuuluvat, erikseen pyydettävät tekoälyohjelmat.
  • Kilpailet voimanostossa. JuggernautAI (34,99 $ kuukaudessa tai 349,99 $ vuodessa sivustolla juggernautai.app) on suunniteltu vain voimanostoon ja voimaa sekä lihasmassaa yhdistävään harjoitteluun.

Jos sinulla on jokin sairaus, olet raskaana tai sinulla on ollut syömishäiriöoireilua, keskustele lääkärisi kanssa ennen kuin noudatat minkään sovelluksen antamaa kaloritavoitetta.

Mitkä sovellukset jätimme pois ja miksi?

Pisteytimme vain sovellukset, joiden hinnan ja ominaisuudet pystyimme vahvistamaan virallisilta sivuilta.

  • Freeletics, Zing ja Cal AI: niiden App Store -luetteloissa näkyy useita hintoja ilman laskutusjaksoja, emmekä saaneet luettua tilaushintaa niiden verkkosivuilta. Hintapisteet olisivat siis olleet arvaus.
  • Future: 199 $ kuukaudessa omasta ihmisvalmentajasta, vain Yhdysvalloissa. Kyse on erilaisesta tuotteesta.
  • Noom: painonhallintaohjelma, jonka vuositilaus maksaa 209 $ vuodessa, ei ilmaisversiota. Se sopii paremmin kalorilaskurien vertailuun.
  • Ladder: 179,99 $ vuodessa valmentajien laatimista ryhmäohjelmista. Emme löytäneet Android-sovellusta.

Kenelle Trainera sopii?

Trainera on vaihtoehto sinulle, jos haluat tekoälyn laatimat treeniohjelmat ja ravintosuunnitelmat sekä ravintopäiväkirjan yhteen sovellukseen maksamatta kahdesta.

Free pysyy ilmaisena ilman maksukorttia: treenipäiväkirja, ravintopäiväkirja, 50 liikettä, perustason analytiikka sekä 1 tekoälyn laatima treeniohjelma ja 1 ravintosuunnitelma kuukaudessa. Pro (Suomessa 6,99 € kuukaudessa) lisää rajattomasti liikkeitä, kattavan analytiikan, 5 tekoälyn laatimaa treeniohjelmaa ja 5 ravintosuunnitelmaa kuukaudessa, viikoittaisen tekoälyn laatiman ostoslistan, TRAI-avustajan 40 pyynnöllä kuukaudessa sekä offline-lataukset. Premium (7,99 €) lisää ruoan tekoälypohjaisen valokuvaskannauksen (enintään 20 päivässä), tekoälypohjaisen ravitsemuschatin, 10 tekoälyn laatimaa treeniohjelmaa, 10 ravintosuunnitelmaa ja 10 yksittäistä treeniä kuukaudessa sekä TRAI-avustajan 90 pyynnöllä kuukaudessa. Monikielinen sovellus toimii verkossa, iOS:llä ja Androidilla. Siinä on yli 1 970 liikettä, yli 1 500 reseptiä, Apple Watch -sovellus sekä synkronointi Apple Healthin, Health Connectin, Fitbitin ja Polarin kanssa.

Käyttörajoitukset ovat todellisia. Valokuvaskannaus tuottaa tekoälyn arvion ruoista, grammoista, kaloreista ja makroista. Voit korjata tiedot ennen kirjaamista, eikä toiminto korvaa ruoan punnitsemista. Asiakastilauksissa on vain kuukausilaskutus. Sovelluksen TRAI-avustaja vastaa harjoittelua ja ravitsemusta koskeviin kysymyksiin, mutta se ei ole terveydenhuoltopalvelu. Jos valmentaja tai kuntosali ohjaa harjoitteluasi Trainerassa, käytät sitä ilmaiseksi. Suomen hinnat löytyvät sivulta trainera.fit/pricing, ja ne vaihtelevat maittain.

Löydä paras vastine rahalle neljällä kysymyksellä

  1. Tarvitsetko sekä harjoittelun että ravinnon seurantaa? Jos et, valitse erikoissovellus: Cronometer Gold tai MacroFactor ravintoon, Alpha Progression tai Fitbod voimaharjoitteluun.
  2. Onko budjettisi 0 $? Valitse Alpha Progressionin ja Cronometerin ilmaisversiot tai Trainera Free, jos haluat yhden tekoälyn laatiman ohjelman kumpaankin kuukaudessa.
  3. Molemmat alle 100 dollarilla vuodessa Yhdysvalloissa? Trainera Pro (71,88 $) tai Premium (83,88 $), jos haluat valokuvaskannauksen. Suomessa vastaavat vuosikustannukset ovat 83,88 € ja 95,88 € kuukausittain laskutettuina.
  4. Onko syvyys noin kaksinkertaisen hinnan arvoista? Alpha Progression Pro ja Cronometer Gold (139,98 $) tai Fitbod ja MacroFactor (167,98 $).

Haluatko treenit, ravinnon seurannan ja tekoälyn yhteen sovellukseen alkaen 0 €? Katso, mitä Trainera tarjoaa asiakkaalle tai luo ilmainen tili.

Usein kysytyt kysymykset

Mikä edullinen treenisovellus tarjoaa eniten ominaisuuksia rahalle?

Kun haetaan treenejä, ravinnon seurantaa ja tekoälyä samassa sovelluksessa, Trainera Premium sai julkaisemallamme menetelmällä parhaat pisteet (88/100). Sen hinta Yhdysvalloissa on 6,99 $ kuukaudessa eli 83,88 $ vuodessa. Suomessa hinta on 7,99 € kuukaudessa eli 95,88 € vuodessa kuukausittain laskutettuna; Suomen hinnat ovat osoitteessa trainera.fit/pricing. Jos haluat vain kalorilaskurin, Cronometer Gold antoi eniten pisteitä dollaria kohti 59,99 dollarin vuosihinnalla, joka tarkistettiin lokakuussa 2026. Me kehitämme Traineraa, joten koko pisteytysmenetelmä on julkaistu sivulla.

Mikä on paras edullinen treeni- ja ravintosovellus?

Kaiken kattavan sovelluksen pitäisi sisältää treeniohjelmat, ruokapäiväkirja ja tekoälyavustaja. Tarkistamistamme sovelluksista Trainera on edullisin, joka tarjoaa kaikki kolme: Yhdysvalloissa Free maksaa 0 $, Pro 5,99 $ ja Premium 6,99 $ kuukaudessa. Suomessa Free on ilmainen, Pro maksaa 6,99 € ja Premium 7,99 € kuukaudessa; Suomen hinnat ovat osoitteessa trainera.fit/pricing. Erikoissovellukset tarjoavat enemmän syvyyttä elintarviketietokantoihin ja mukautuviin treeneihin, mutta maksavat yhdessä enemmän.

Tuleeko yksi treenisovellus vai kaksi halvemmaksi?

Yleensä yksi. Kahden erikoissovelluksen yhdistelmä maksaa Yhdysvalloissa vuositilauksina 139,98 $ (Alpha Progression Pro ja Cronometer Gold) tai 167,98 $ (Fitbod ja MacroFactor) vuodessa lokakuussa 2026 tarkistettujen hintojen mukaan. Kuukausittain maksettuna samojen yhdistelmien vuosikustannukset ovat noin 288 ja 336 dollaria. Molemmat osa-alueet kattava yksittäinen sovellus maksaa vähemmän, mutta ominaisuudet eivät ole yhtä syvällisiä.

Mikä on paras ilmainen treenisovellus, jossa on myös ravinnon seuranta?

Alpha Progressionin ilmaisversion (treenipäiväkirja, omat ohjelmat, 795 liikevideota) ja Cronometerin ilmaisversion (ruokapäiväkirja, viivakoodinlukija, 95 ravintoainetta) yhdistelmä kattaa molemmat osa-alueet maksutta ilman tekoälyä. Trainera Free yhdistää treenipäiväkirjan, ravintopäiväkirjan sekä yhden tekoälyn laatiman treeniohjelman ja yhden ravintosuunnitelman kuukaudessa samaan sovellukseen ilman maksukorttia.

Ovatko treenisovellusten hinta-laatusuhteen pisteet objektiivisia?

Tällainen pisteytys ei ole koskaan täysin objektiivinen. Painotukset ovat omia valintojamme, eivät alan standardi, emmekä testanneet jokaista sovellusta laboratorio-olosuhteissa. Käytimme vain valmistajien sivuja ja App Store -tuotesivuja sekä julkaisimme pisteytysperusteet. Voit muuttaa painotuksia omien tarpeidesi mukaan.

Vie tämä käytäntöön Traineran avulla

Saat ilmaisen tekoälyn laatiman treeniohjelman ja ravintosuunnitelman 60 sekunnissa

Yli 1 970 liikettä, tuki puettaville laitteille ja edistymisen seuranta ilmaiseksi ilman maksukorttia. Ruoan skannaus tekoälyllä sisältyy Premiumiin. Treenaa itsenäisesti tai sertifioidun valmentajan kanssa.

Jaa tämä julkaisu